BEGIN:VCALENDAR PRODID:-//Microsoft Corporation//Outlook 16.0 MIMEDIR//EN VERSION:2.0 METHOD:REQUEST X-MS-OLK-FORCEINSPECTOROPEN:TRUE BEGIN:VTIMEZONE TZID:W. Europe Standard Time BEGIN:STANDARD DTSTART:16011028T030000 RRULE:FREQ=YEARLY;BYDAY=-1SU;BYMONTH=10 TZOFFSETFROM:+0200 TZOFFSETTO:+0100 END:STANDARD BEGIN:DAYLIGHT DTSTART:16010325T020000 RRULE:FREQ=YEARLY;BYDAY=-1SU;BYMONTH=3 TZOFFSETFROM:+0100 TZOFFSETTO:+0200 END:DAYLIGHT END:VTIMEZONE BEGIN:VEVENT ATTENDEE;CN="Baars, Gregor van";RSVP=TRUE:mailto:g.e.v.baars@tue.nl ATTENDEE;CN="Bastiaansen, Charly";RSVP=TRUE:mailto:j.b.j.m.bastiaansen@tue. nl ATTENDEE;CN="Claessens, Sacha";RSVP=TRUE:mailto:s.m.j.claessens@tue.nl ATTENDEE;CN="Elrofai, Hala";RSVP=TRUE:mailto:h.b.h.elrofai@tue.nl ATTENDEE;CN="Groeneveld, Kees";RSVP=TRUE:mailto:c.w.groeneveld@tue.nl ATTENDEE;CN="Hamilton, Marc";RSVP=TRUE:mailto:m.a.m.hamilton@tue.nl ATTENDEE;CN="Jaspers, Patricia";RSVP=TRUE:mailto:p.j.a.jaspers@tue.nl ATTENDEE;CN="Jelsma, Mia";RSVP=TRUE:mailto:M.L.Jelsma@tue.nl ATTENDEE;CN="Kekec Bilen, Derya";RSVP=TRUE:mailto:d.kekec.bilen@tue.nl ATTENDEE;CN="Koning, Jan-Jaap";RSVP=TRUE:mailto:j.j.koning@tue.nl ATTENDEE;CN="Kulizhnikova, Irina";RSVP=TRUE:mailto:i.k.kulizhnikova@tue.nl ATTENDEE;CN="Najafi, Peyman";RSVP=TRUE:mailto:p.najafi@tue.nl ATTENDEE;CN="Nuijten, Wim";RSVP=TRUE:mailto:W.P.M.Nuijten@tue.nl ATTENDEE;CN="Schijndel - de Nooij, Margriet van";RSVP=TRUE:mailto:m.v.schij ndel@tue.nl ATTENDEE;CN="Zachten, Patricia van";RSVP=TRUE:mailto:P.M.J.Knubben@tue.nl ATTENDEE;CN="Lukkien, Johan";RSVP=TRUE:mailto:j.j.lukkien@TUE.nl ATTENDEE;CN="Groot, Kim de";RSVP=TRUE:mailto:k.m.w.d.groot@tue.nl ATTENDEE;CN="Merkus, Paul";RSVP=TRUE:mailto:p.w.m.merkus@tue.nl ATTENDEE;CN="Weijer, Carlo van de";RSVP=TRUE:mailto:C.J.T.v.d.Weijer@tue.nl ATTENDEE;CN="Brouwer - Peeters, Nanda de";RSVP=TRUE:mailto:p.g.m.m.d.brouwe r@tue.nl ATTENDEE;CN="Mietus, Mark";RSVP=TRUE:mailto:m.mietus@tue.nl ATTENDEE;CN="O'Seasnáin, Shane";RSVP=TRUE:mailto:s.m.oseasnain@tue.nl ATTENDEE;CN="Mollen, Ari";RSVP=TRUE:mailto:A.J.E.Mollen@tue.nl ATTENDEE;CN="Heijden, Brigitte van der";RSVP=TRUE:mailto:b.m.h.j.v.d.heijde n@tue.nl ATTENDEE;CN="Alexeeva, Daria";RSVP=TRUE:mailto:d.v.alexeeva@tue.nl ATTENDEE;CN="Van Gorp, Pieter";RSVP=TRUE:mailto:P.M.E.V.Gorp@tue.nl ATTENDEE;CN="Peijnenburg, Ton";RSVP=TRUE:mailto:a.t.a.peijnenburg@tue.nl ATTENDEE;CN="Ulfert-Blank, Anna-Sophie";RSVP=TRUE:mailto:a.s.ulfert.blank@t ue.nl ATTENDEE;CN="Lopez Martinez, Cesar";RSVP=TRUE:mailto:C.A.Lopez.Martinez@tue .nl ATTENDEE;CN="Versteege, Jelle";RSVP=TRUE:mailto:j.versteege@tue.nl ATTENDEE;CN="Wolfs, Rob";RSVP=TRUE:mailto:R.J.M.Wolfs@tue.nl ATTENDEE;CN="Fürst, Dominique";RSVP=TRUE:mailto:d.s.h.furst@tue.nl ATTENDEE;CN="Kapitan, Daniel";RSVP=TRUE:mailto:d.kapitan@tue.nl ATTENDEE;CN="Vilsteren, Carmen van";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:c .f.m.v.vilsteren@tue.nl ATTENDEE;CN="Beurden, Marieke van";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:m. v.beurden@tue.nl ATTENDEE;CN="Franken, Buster";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:b.frank en@student.tue.nl ATTENDEE;CN="Daniel Kapitan";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:daniel@k apitan.net CLASS:PUBLIC CREATED:20220414T091556Z DESCRIPTION: \n\n__________________________________________________________ ______________________ \n\nMicrosoft Teams-vergadering \n\nNeem deel via u w computer of mobiele app \n\nKlik hier om aan de vergadering deel te neme n \n\nMeer informatie | Opties voor vergadering \n\n__________ ______________________________________________________________________ \n\ n \n\n DTEND;TZID="W. Europe Standard Time":20220519T130000 DTSTAMP:20220413T154257Z DTSTART;TZID="W. Europe Standard Time":20220519T120000 LAST-MODIFIED:20220414T091556Z LOCATION:Microsoft Teams-vergadering ORGANIZER;CN="Eindhoven AI Systems Institute":mailto:eaisi@tue.nl PRIORITY:5 SEQUENCE:3 SUMMARY;LANGUAGE=en-nl:EAISI Lunch meeting #31 | Theme: Robotics TRANSP:OPAQUE UID:040000008200E00074C5B7101A82E00800000000E0B1D9F16667D701000000000000000 0100000009BE6CA55A261CE468A42A98A19D3B2AC X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:

 \;

_________________________________ _______________________________________________

Microsoft Teams-vergadering

Neem deel via uw computer of mobiele app

Klik hier om aan de ver gadering deel te nemen

< /div>

_________ _______________________________________________________________________

 \;

X-MICROSOFT-CDO-BUSYSTATUS:BUSY X-MICROSOFT-CDO-IMPORTANCE:1 X-MICROSOFT-DISALLOW-COUNTER:FALSE X-MS-OLK-APPTLASTSEQUENCE:5 X-MS-OLK-APPTSEQTIME:20220323T132412Z X-MS-OLK-AUTOFILLLOCATION:FALSE X-MS-OLK-CONFTYPE:0 X-MS-OLK-SENDER;CN="Groot, Kim de":mailto:k.m.w.d.groot@tue.nl BEGIN:VALARM TRIGGER:-PT15M ACTION:DISPLAY DESCRIPTION:Reminder END:VALARM END:VEVENT END:VCALENDAR